Forum Forum X-Men Strona Główna

Pomógł: 7 razy
Skąd: Bon Temps

PostWysłany: Wto 17:05, 13 Paź 2009    Temat postu: Bohaterowie

Son Goku (jap. 孫 悟空, Son Goku?) – bohater serii anime i mangi Dragon Ball. Saiyanin, który został wysłany przez swój lud na Ziemię w celu jej zawładnięcia. Z początku agresywny malec doznaje ciężkiego upadku, podczas którego mocno uderza się w głowę. Wydarzenie to powoduje utratę pamięci oraz zmianę charakteru. Mały i spokojny już Gokū w najbliższym czasie okrutnie morduje przybranego dziadka, zmieniając się w wielką, niszczącą wszystko wokoło i nie panującą nad sobą małpę Ōzaru, w którą zmienił się w wyniku pełni Księżyca (jest to charakterystyczna cecha jego rasy). Po pewnym czasie, pełnym przygód, chłopiec zaczyna trenować w Kame House, gdzie jego mistrzem zostaje Kamesennin(pl Genialny Żółw). Uwielbia jeść.

Son Gohan (jap. 孫 悟飯, Son Gohan?)- to starszy i silniejszy syn głównego bohatera mangi i anime Dragon Ball. Początkowo strachliwy malec dorasta pod opieką Piccolo, Kuririna, a potem swego ojca – Gokū. Ożenił się z Videl. Mimo że mógł zostać wielkim wojownikiem, wybrał drogę naukowca.
Gohan jest niezwykle utalentowanym dzieckiem. W młodym wieku opanował technikę Masenko. Jego najpotężniejszą techniką jest Bakuretsu Ranma. Świetnie posługuje się Renzoku Energy Dan. Najskuteczniejsza w jego wykonaniu jest fala uderzeniowa Kame Hame Ha. Gdy Gohan się wścieka, jego moc wzrasta wielokrotnie i staje się prawdziwym zagrożeniem dla przeciwnika.

Son Goten (jap. 孫 悟天, Son Goten?) – fikcyjna postać z mangi i anime Dragon Ball.
Goten jest młodszym synem Son Gokū i Chi-Chi. Ma starszego brata, Gohana. Jako dziecko był bardzo podobny do swojego ojca. Podobieństwo to zanikało w miarę jak Goten dorastał. Poznał swojego ojca w wieku siedmiu lat, ponieważ Gokū przez cały ten czas był w zaświatach. Było to dla niego wielkim zaskoczeniem. W wieku siedmiu lat nauczył się transformacji w SSJ. Jego najlepszym przyjacielem jest Trunks, z nim też walczy w finałach w sekcji młodzików 25 TB.

Vegeta (jap. ベジータ, Bejīta?) – jedna z głównych postaci serii Dragon Ball Z Akiry Toriyamy. Saiya-jin, książę planety Vegeta, przybył na Ziemię w celu podbicia jej, lecz jego plan nie powiódł się dzięki Goku i jego przyjaciołom. Przez dłuższy czas był złym charakterem serii, jednak z czasem stał się dobry (lecz jak to Vegeta, dobry... ale nie do końca) i pomagał innym bohaterom sagi. Potrafił poświęcić życie, by obronić Ziemię i jej mieszkańców. Ożenił się z Bulmą (co zostało potwierdzone przez Toriyamę) i miał z nią dwójkę dzieci, Trunksa i Brę. Był jednym z najlepszych przyjaciół Goku, mimo to zawsze chciał być od niego lepszy.

Trunks (jap. トランクス, Torankusu?) – jeden z głównych bohaterów Dragon Balla, syn Bulmy i Vegety. Ma niebieskie oczy i fioletowe włosy. Urodził się rok przed pojawieniem się Cella. Od najmłodszych lat był trenowany przez ojca na najlepszego wojownika. W wieku 8 lat opanował umiejętść przemiany w SSJ. Pod okiem Gokū i Piccolo nauczył się wraz z Son Gotenem tańca fuzji, dzięki której tworzyli postać Gotenksa.

Piccolo (pl. Szatan Serduszko) – Nameczaniski wojownik jest integralną częścią Kamiego. Na początku jest ucieleśnieniem zła później przechodzi na stronę dobra. Był trenerem Gohana oraz Gotena i Trunksa.

Black Widow
It hurts so good.

Dołączył: 08 Paź 2006

Pomógł: 7 razy
Skąd: Bon Temps

PostWysłany: Wto 17:27, 13 Paź 2009    Temat postu:

jaka jest Wasza ulubiona postac z DB

WW
Don't call my name !

Dołączył: 17 Paź 2006

Skąd: Bayville

PostWysłany: Wto 21:23, 13 Paź 2009    Temat postu:

Black Widow napisał:
jaka jest Wasza ulubiona postac z DB

trudne..na pewno Goku za jego poczucie humoru !

Jka i Son Gohan bo był przystojny i wogóle jakos go polubiłam Smile

Wyświetl posty z ostatnich:
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum X-Men Strona Główna -> Anime / Dragon Ball Z Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: